KONST / Litografier / Färglitografier 7517268
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: damporträtt färglitografier kvinna kvinnor litografier porträttmåleri
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:57
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: damporträtt färglitografier kvinna kvinnor litografier porträttmåleri
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:57